Hakkımızda

Hakkımızda

Gülersan Cam, Çark Sanayi Bölgesinde, Sakarya’nın cam işleme sektöründeki en iyi ve son teknolojiye sahip dijital makine parkuruyla 600 m2 tesisimizde teknolojik donanımı ve profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Geçen 30 yılda mobilya sektöründe, 10 yılda cam sektöründeki deneyimimiz, yurt dışı eğitimli kadromuz ve Türkiye’nin her bir noktasındaki ticari ilişkilerimizle edindiğimiz tecrübemizi katarak camın bulunduğu her mekanı özel yaşam alanına dönüştüren GÜLERSAN CAM, hizmet anlayışındaki kalitesi mekanlara özel sunum ve üretim seçenekleriyle camın zengin dünyasını müşterilerine sunuyor.

Üretimi yapılan ürünlerin montajını da kendi profesyonel ekibi ile yapan firmamız, satış sonrası sunduğu hizmetle de müşterilerini yalnız bırakmıyor.

Avrupa’nın cam sektöründeki en büyük tedarikçileriyle çalışan firmamız, yurt dışı ithalat ihracat faaliyetleri ve Türkiye’nin 60 ilindeki müşteri ağı sayesinde tüm Türkiye’den ve dünyadan cam sektöründeki yenilikleri sizlerle paylaşarak müşterilerinize fark yaratacak ürünleri sunma imkanı sağlayacaktır. Firmamız İngiltere’nin en büyük cam firmalarından biri olan REGALEAD firmasının FLEXİ VİTRAY markasıyla Türkiye distribütörlüğünü yaparak cam sektördeki meslektaşlarına çeşitli ürünler tedarik etmektedir.

Dünyanın 2. Büyük cam fuarı olan TUYAP İSTANBUL KAPI PENCERE VE CAM FUARINA 3 senedir Sakarya’nın tek katılımcı firması olarak katılan firmamız yurt içi ve yurt dışı müşteri ağı sayesinde sektördeki partnerlerinin çözüm ortağı olmayı,en iyi ve en yeniyi sunmayı kendine görev edinmiştir.

Kalite Politikamız

GÜLERSAN CAM olarak temel ilkemiz faaliyet gösterdiğimiz cam sektöründe tüketici beklentilerini tam olarak yüksek kaliteli ürünleri  mümkün olan en düşük maliyete temin etmek ve üretmektir.

Bu amaçla;

• Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz olarak karşılamak,
• Personelimizin eğitim düzeyini üst seviyede tutmak,
• Ürünün kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve devamlılığını sağlamak,
• Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak her noktada sürekli iyileştirmeyi sağlamak,

Değişmez Kalite Politikalarımızdır.

VİZYONUMUZ

GÜLERSAN CAM  Olarak benimsediğimiz değerlere bağlı olarak , dünya ve Türkiye piyasasında sürekli değişim gösteren ve sınır tanımayan müşteri taleplerini en üst seviyede tatmin edecek şekilde karşılamak ve sektördeki en iyi cam firması olmaktır.
Vizyonumuzu yerine getirmenin ancak; misyonumuza, ilkelerimize bağlı kalarak ve mükemmelliğe odaklanarak gerçekleşebileceğinin bilincindeyiz.


MİSYONUMUZ

GÜLERSAN CAM olarak sektöründe müşteri odaklılık, dürüstlük, güvenirlilik, karşılıklı kazanç gibi ilkelerimiz ve hizmet kalitemizle farklılık yaratabilmek; ilkelerimiz ve çalışma disiplinimizi bilgilerimizle de bütünleştirerek hızlı ve karlı şekilde büyüyebilmektir.